TORBY, PLECAKI, TORBY NA RAMIĘ

Niebanalne torby i plecaki dla Pań i Panów Niezależnie od tego, czy jesteś uczniem, studentem, sumiennym pracownikiem, czy podróżnikiem, potrzebujesz torby lub plecaka. To niezbędne elementy outfitu, w których przechowasz dziesiątki akcesoriów oraz wartościowych przedmiotów i które… pozwolą Ci jeszcze bardziej podkreślić swój charakterystyczny, w pełni indywidualny styl! Plecaki i torby na każdą okazję! W sklepie Bunta przygotowaliśmy ofertę na torby i plecaki w różnych wariantach – są wśród nich zarówno te małe, idealnie nadające się do mniejszych zakupów, jak również pokaźne, które sprawdzą się podczas wielogodzinnych wypraw. Wszystkie posiadają niebanalne wzornictwo – humorystyczne albo artystyczne, w zależności od tego, co lubisz. Torby materiałowe i na ramię szczególnie polecane są Paniom, które uwielbiają przechowywać w nich akcesoria do makijażu, portfel czy drobne akcesoria. Pojemne, pozwolą Ci gromadzić wszystko to, czego potrzebujesz na co dzień i zapewnią maksymalny komfort. Plecaki natomiast będą idealne dla uczniów, studentów, podczas podróży i na co dzień, a ich ogromna różnorodność – zarówno pod względem kolorów, jak i wzorów – pozwoli Ci znaleźć coś dla siebie. Nasze grafiki i zdjęcia z pewnością wywołają uśmiech na Twojej twarzy! Oferując plecaki i torby, zadbaliśmy również o ich najwyższą jakość – dzięki zastosowaniu odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów i rozmaitych wzmocnień będziesz mieć pewność, że żadne z zakupionych rozwiązań Cię nie zawiedzie. Nawet w przypadku najbardziej intensywnej eksploatacji!
Filtruj

Wybrane opcje:
  • Torby, plecaki, torby na ramię

Torby bawełniane i naramienne z nadrukiem

 

Ten niezwykle przydatny przedmiot, ma za sobą długą i krętą historię. Pierwsze znany nam przypadek wystąpienia tego wynalazku, to magiczne torby wśród zwierząt z nadrzędu torbaczy.

Dziś szczególnie dla kobiet (jednak dla mężczyzn również), to bardzo ważny element outfitu i miejsce na przeróżne akcesoria - od gadżetów do makijażu, poprzez części garderoby aż po przedmioty które nawet trudno sobie wyobrazić. Dla wielu jest to największa zagadka świata - czarna dziura, która pomieści milion rzeczy, chociaż wcale na taką pojemną nie wygląda.

Na bunta.pl znajdziecie torby bawełniane, typowo stosowane na potrzeby zakupów, a także naramienne torby duże i małe. Ilustrowane humorystycznymi grafikami, a także wyjątkowymi fotografiami. Jeśli chcesz, możesz także zamówić torbę z własnym wzorem.

Ładowanie...